Menu

Piger og drenge årgang 2018

Nyt hold for alle fodboldglade drenge og piger fra årgang 2018. Vi leger, både med og uden bold, og tager det i børnenes tempo - det skal være sjovt at gå til fodbold. Alle er velkomne. 

Opstart: Når banerne frigives og vi kan komme på græs.

 

Kontingentet opkræves i april og august

Ind- og udmeldelse skal foregå via hjemmesiden under punktet "Om klubben". Der er løbende optagelse - og der er mulighed for at være med til træning og par gange, inden man melder sig ind. 

Holdets stab

Træner
profil
Morten Aabenhus Storm
Træner
ingen pic
Døne Karabulut
Træner
ingen pic
Joachim Rosing Videbæk

Træningstider

Piger og drenge årgang 2018
Dag Tid Omkl. Bane
Søndag 09:00 - 10:00 Bane 7 3-5 mands

Spillerliste

ingen img
Alexander Aabenhus
ingen img
Alfred Obel
ingen img
Asaf Karabulut
ingen img
Carl Kaiser Lønborg
profil
Christian Friis Venderby
ingen img
Emil Knudsen
profil
Kimi Wang Janss
profil
Laith Alhariri
ingen img
Mikkel Lintrup Poulsen
profil
Oscar Autzen Tronsen
ingen img
Sif Vetterli Nissen
ingen img
Svend Præstegaard
profil
Theo Videbæk
ingen img
Valdemar Bech Muurmann
ingen img
Valder Bak
profil
Viktor Tønder Walsh
profil
Villum Rytter Lützen

KampprogramU6 Drenge 3M INDE (2018) - (9/3-2024) • Pulje 106

Marts 2024

AIA/Tranbjerg (1)
9. mar
Kl. 10.38
Hjemme
AVK Hallen

Galten FS (4)

ASA, Aarhus (3)
9. mar
Kl. 11.10
Ude
AVK Hallen

AIA/Tranbjerg (1)

ASA, Aarhus (2)
9. mar
Kl. 11.26
Ude
AVK Hallen

AIA/Tranbjerg (1)

AIA/Tranbjerg (1)
9. mar
Kl. 11.50
Hjemme
AVK Hallen

Galten FS (1)

AIA/Tranbjerg (1)
9. mar
Kl. 12.06
Hjemme
AVK Hallen

IF Lyseng (1)

KampprogramU6 Drenge 3M INDE (2018) - (9/3-2024) • Pulje 107

Marts 2024

AIA/Tranbjerg (3)
9. mar
Kl. 10.30
Hjemme
AVK Hallen

Galten FS (2)

AIA/Tranbjerg (2)
9. mar
Kl. 10.38
Hjemme
AVK Hallen

Galten FS (3)

Galten FS (3)
9. mar
Kl. 10.54
Ude
AVK Hallen

AIA/Tranbjerg (3)

ASA, Aarhus (1)
9. mar
Kl. 11.10
Ude
AVK Hallen

AIA/Tranbjerg (2)

AIA/Tranbjerg (3)
9. mar
Kl. 11.26
Hjemme
AVK Hallen

AIA/Tranbjerg (2)

IF Lyseng (2)
9. mar
Kl. 11.42
Ude
AVK Hallen

AIA/Tranbjerg (3)

AIA/Tranbjerg (2)
9. mar
Kl. 11.50
Hjemme
AVK Hallen

Galten FS (2)

AIA/Tranbjerg (2)
9. mar
Kl. 12.06
Hjemme
AVK Hallen

IF Lyseng (2)

AIA/Tranbjerg (3)
9. mar
Kl. 12.14
Hjemme
AVK Hallen

ASA, Aarhus (1)

KampprogramU6 Drenge 3M INDE (2018) - (24/2-2024) • Pulje 104

Februar 2024

AIA/Tranbjerg (1)
Spillet
Hjemme
Spektrum Odder, Hal 2

Bredballe IF (3)

IF Lyseng (4)
Spillet
Ude
Spektrum Odder, Hal 2

AIA/Tranbjerg (1)

AIA/Tranbjerg (1)
Spillet
Hjemme
Spektrum Odder, Hal 2

Galten FS (4)

Solbjerg IF (1)
Spillet
Ude
Spektrum Odder, Hal 2

AIA/Tranbjerg (1)

AIA/Tranbjerg (1)
Spillet
Hjemme
Spektrum Odder, Hal 2

BUF Horsens

KampprogramU6 Drenge 3M INDE (2018) - (24/2-2024) • Pulje 105

Februar 2024

AIA/Tranbjerg (2)
Spillet
Hjemme
Spektrum Odder, Hal 2

Odder IGF

Solbjerg IF (2)
Spillet
Ude
Spektrum Odder, Hal 2

AIA/Tranbjerg (2)

AIA/Tranbjerg (2)
Spillet
Hjemme
Spektrum Odder, Hal 2

IF Lyseng (3)

Bredballe IF (1)
Spillet
Ude
Spektrum Odder, Hal 2

AIA/Tranbjerg (2)

AIA/Tranbjerg (2)
Spillet
Hjemme
Spektrum Odder, Hal 2

Galten FS (3)

Næste kampU6 Drenge 3M INDE (2018) - (9/3-2024) • Pulje 106

Hjemme mod
Galten FS (4)
9. mar
Kl. 10.38
AVK Hallen
U6 Drenge 3M INDE (2018) - (9/3-2024) - Pulje 106

Næste kampU6 Drenge 3M INDE (2018) - (9/3-2024) • Pulje 107

Hjemme mod
Galten FS (2)
9. mar
Kl. 10.30
AVK Hallen
U6 Drenge 3M INDE (2018) - (9/3-2024) - Pulje 107
Luk